Interneto svetainių kūrimas

      Interneto svetainių kūrimas – tai programavimo, grafinio dizaino, turinio valdymo sistemos kūrimo, parinkimo ar adaptavimo bei tekstinio turinio kūrimo rinkinys, kurio rezultatas – jūsų lūkesčius atitinkanti interneto svetainė. Nuo šiol vizitinė kortelė internete ne tik reprezentuoja paslaugas ar prekes, bet ir daro tiesioginę įtaką pardavimams. Kaip kuriama interneto svetainė?

Tikslas, priemonės ir idėja

CBS parduoda idėjas, kurioms suteikia gyvybę, pasitelkdami platų paslaugų spektrą. Atviro dialogo metu aptariami preliminarios interneto svetainės aspektai bei parenkamos atitinkamos priemonės iškeltų tikslų įgyvendinimui. Kliento poreikiai performuluojami į naujo interneto projekto koncepciją, numatomos pagrindinės interneto svetainės funkcijos. Atsižvelgiant į pateiktą informaciją, formuojama viso projekto architektūra.

Kelias nuo pradžios iki galutinio rezultato

Interneto svetainė čia ne tik gimsta, bet ir yra užauginama iki visiško savarankiškumo. Pasirūpinama visais projekto kūrimo darbais nuo pradžios iki pabaigos: sukuriamas unikalus dizainas, naudojant reikiamą programavimo kalbą, įdiegiamos būtinos ir papildomos funkcijos, užtikrinančios sklandų interneto svetainės darbą, pasirūpinama patogia turinio valdymo sistema.

Interneto svetainės turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistemos (TVS) yra skirtos patogiam jūsų interneto svetainėje pateiktos informacijos, grafinių objektų, nuorodų valdymui. Parenkama paprasta turinio valdymo sistema pradedantiesiems arba sudėtinga mokama sistema pažengusiems. Ji pritaikoma pagal konkrečius Jūsų įmonės poreikius, derinama prie turinio valdymo sprendimų, kurie įgalina atlikti esminius svetainės valdymo veiksmus.

Jūsų norai yra neribojami, nes CBS komandos tikslas – įrengti svajonių namus, biurą ar parduotuvę internete. Dažniausiai kuriamos tokių tipų svetainės:

      • reprezentacinė interneto svetainė – prekėms ar paslaugoms pristatyti

      • elektroninė parduotuvė – greitai ir patogiai parduoti

      • verslas-verslui (B2B) sistema – verslo partnerių poreikiams tenkinti

      • naujienų ar skelbimų portalas – didelės apimties ir dažnai atnaujinamai informacijai pateikti