Apie mus

CBS (Concept Business Solutions) – įmonės pagrindinė veikla apima unikalių informacinių sistemų kūrimą, precizišką diegimą bei atsakingą jų priežiūrą. Svarbiausia, kad Jūsų investicijos į CBS teikiamus sprendimus teiktų maksimalią naudą per optimalias laiko sąnaudas.

CBS komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie nuolat tobulina šiuolaikinių programavimo technologijų ir jų taikymo sistemų programavime žinias bei praktinius įgūdžius. Įgyta kompetencija užtikrina konkurencingų sprendimų sėkmingus rezultatus bei pateisina Jūsų lūkesčius: nesvarbu, ar tai būtų smulkūs programavimo darbai, ar sudėtingų sistemų kūrimas. Visuomet tikimės glaudaus bendradarbiavimo ir esame pasirengę atsakingai atlikti Jūsų pavestas užduotis.

CBS klientai vertina tai, jog prisiimame 100% atsakomybę už atliktus darbus. Įdiegus naujas sistemas, apmokome personalą, kaip su jomis dirbti. Po projektų pabaigos konsultuojame praktiniais sistemų veikimo klausimais. Esame įgiję pasitikėjimą dėl griežto sutartų terminų bei sąlygų laikymosi. O didžiausiu nuopelnu laikome tai, jog klientai lieka patenkinti įgyvendintų sprendimų teikiamu efektyvumu, atliekant operacijas.